Ota yhteyttä!

Haluatko tietää lisää, etkä löydä vastausta näiltä sivuilta? Ota yhteyttä, pyrimme vastaamaan sinulle mahdollisimman pian!

 
 
 

YLEIsEt kysymykset

tiimi@feministinenpuolue.fi

MEDIALLE

Lehdistökuvia: http://bit.ly/2ln3IUv

PUHEENJOHTAJISTO

Katju Aro, puheenjohtaja
katju.aro@feministinenpuolue.fi
p. 045 133 6012

Tuuli Kamppila, ensimmäinen varapuheenjohtaja
tuuli.kamppila@feministinenpuolue.fi                  
p. 040 574 6248

Pazilaiti Simayijiang, toinen varapuheenjohtaja pazilaiti.simayijiang@feministinenpuolue.fi          
p. 045 847 6763
 

LASKUTUS ja jäsenmaksut

Laskut, kysymykset jäsenmaksuista ja yhteystietojen muutokset laskutus@feministinenpuolue.fi

Laskuja toivotaan pääasiassa sähköpostilla, mutta tarvittaessa myös osoitteeseen:

Feministinen puolue
Bulevardi 11 A 1
00120 Helsinki

PIiriJärjestöt ja paikallistoimijat

Feministinen puolue Helsinki
fp.helsinki@gmail.com
https://www.facebook.com/fp.helsinki

Feministinen puolue Uusimaa
fp.uusimaa@gmail.com
https://www.facebook.com/fp.uusimaa
Anu Saari-Gomez
, puheenjohtaja
anu@nauravainen.fi
p. 040 550 8179
Linnea Tuominen, sihteeri
fp.linnea.tuominen@gmail.com

Feministinen puolue Häme
fp.hameenpiiri@gmail.com
https://www.facebook.com/fphameenpiiri

Feministinen puolue Varsinais-Suomi
fp.turku@gmail.com
https://www.facebook.com/fpturku
Nuppu Ervasti, puheenjohtaja
nuppu.ervasti@utu.fi
Heidi Saarla, varapuheenjohtaja
Jussi Hattara, sihteeri
jhattara@gmail.com

Feministinen puolue Pirkanmaa
fp.pirkanmaanpiiri@gmail.com
https://www.facebook.com/fp.pirkanmaa
Annamaija Saarela
, puheenjohtaja
p. 050 307 6095
Minna Karvonen, varapuheenjohtaja
p. 0445116372
Tero Hannula, sihteeri
0443550660
tero.hannula@gmail.com